WhatsApp

Sipariş Yöntemleri

SİPARİŞ YÖNTEMLERİ

iyialisverisler.com üzerinden iki farklı yöntem ile siparişlerinizi işleme koyabilirsiniz. Her iki uygulamanın sipariş yöntemleri dışında sipariş sonrası süreçleri aynıdır.

1) ONLINE SİPARİŞ

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için ÜYE OLMAK İÇİN TIKLAYINIZ veya GİRİŞ linklerini kullanabilirsiniz.

iyialisverisler.com adresinde yer alan ürünler arasından seçiminizi yapınız. Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize atınız. Sepetinizde yer alan ürünleri Sepetim sayfanızda adetlerini belirterek satın alma işlemlerine "satın al" butonuna basarak başlayabilirsiniz. Unutmayın; tüm online siparişlerinizde kredi kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfada vereceğiniz son onay öncesinde dilediğiniz adımda işleminizi iptal edebilirsiniz.

2) TELEFON, FAKS ve EMAIL yoluyla SİPARİŞ

Bu seçeneklerden biriyle sipariş vermek için üyelik zorunlu değildir ancak, bu sipariş tipleri için de üyelik işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

iyialisverisler.com ‘dan online olarak alabileceğiniz tüm ürünlerin siparişlerini TELEFON (0212 875 81 27) ile tarafımıza bildirebileceğiniz gibi FAKS (0212 875 81 72) veya EMAIL siparis@iyialisverisler.com ile de gönderebilirsiniz. Siparişinizin tüm detaylarını bize faks veya email yoluyla geçmeniz durumunda ise sizinle mutlaka temas kurulacaktır. İnternet müşteri hesabınızı açtırmış olsanız dahi TELEFON, FAKS veya EMAIL ile size geri dönülecektir.

Siparişinize ait Ürün Marka ve Model numarasını, sipariş miktarınızı, varsa şirket bilgilerinizi doğru bir şekilde ilettiğinizden emin olunuz.