Teslimat Bilgileri

Sipariş ve Teslimat Şartları

Siparişim elime ne zaman ulaşır?

iyialisverisler.com sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler hazırlanmaktadır. Siparişiniz sevk edildi ise, Gönderi Takipi için GİRİNİZ.

Haftasonu Siparişleri

www.iyialisverisler.com sitesinden 18.00'a kadar verdiğiniz siparişler Gün içinde, kargo şirketine teslim edilecektir. Gerçekleştirmiş olduğunuz alışverişler teslimat adresinin İstanbul'a olan uzaklığına göre 1-3 gün içinde kargo şirketi tarafından teslim edilir. Cumartesi günü saat 13:00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacaktır. Pazar günleri ve resmi tatil günlerinde kargo teslimatı yapılmamaktadır. Resmi tatil günlerinde vermiş olduğunuz siparişiniz, ilk iş günü işleme alınarak takip eden EN GEÇ 1 iş günü içinde kargoya verilecektir.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan size ulaşılarak ürünün elinize geç ulaşacağı bilgisi verilecektir.

Cuma günü öğle 18.00'den önce verilen siparişler, Cumartesi gününden itibaren teslim edilmeye başlanır. Cumartesi günü 13.00'den sonra verdiğiniz tüm siparişler sonraki Pazartesi günü işleme alınacağından elinize Salı gününden önce ulaşamayabilir. Pazar günleri teslimat yapılmamaktadır.

Adres Bilgileri

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Postanenin yanından girince üçüncü sokak vs.)

Kapıda Ödeme

iyialisverisler.com'dan verdiğiniz siparişlerde teslimat sırasında nakit veya kredi kartı ile ödeme imkanınız da vardır.

Hatalı / Eksik Siparişler

Teslim aldığınız paketi UPS kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal bizimle irtibata geçiniz.

Daha detaylı bilgi için. Bakınız İADE ŞARTLARI

Yurtdışına Teslimat Yapılması Mümkün Mü?

Hayır, şu anda iyialisverisler.com'dan yurtdışına teslimat yapılamamaktadır..

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti

KKTC'ye ne yazık ki şu anda teslimatımız yoktur. Ancak KKTC için gönderimimiz başlar başlamaz bu bilgi sizlere duyurulacaktır.